Witaj ekstraklaso!

Remis bądź zwycięstwo w niedzielnym meczu (28.03.) rozegranym w hali Centrum Park pomiędzy zespołami Red Devils a RS Tacho Toruń umożliwiłoby chojniczanom awans do Ekstraklasy Futsalu.

Radość zawodników Red Devils z odniesionego sukcesu.   |  fot. (je)

Tak się stało, a zgromadzeni kibice zobaczyli widowisko godne lidera tabeli. Chojniczanie nie dali szans ekipie z Torunia gromiąc przeciwnika 14:1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:0. W II połowie zawodnicy Red Devils powiększyli konto o kolejne 8 goli.

Bramki dla Red Devils zdobyli -  Łukasz Sobański 5, Wojciech Pięta 2, Mariusz Kaźmierczak 3, Mihail Sundeev 3, Jakub Mączkowski 1.

Po meczu kibice głośną owacją na stojąco nagrodzili piłkarzy Red Devils. W strugach szampana, przy dźwiękach przeboju zespołu "Queen", cieszyli się zawodnicy, działacze i kibice. Część z nich zaraz po meczu ubrała wcześniej przygotowane koszulki z napisem: "Red Devils sezon 2009/2010. Wielki powrót do ekstraklasy." Na parkiecie ubrali je m.in. Leszek Redzimski i Jan Zieliński. Ochoczo w nich pozowali fotoreporterom.

3. 28 marca 2010  21:30   No Łysy pokazałeś, że jak ...   @1@

No Łysy pokazałeś, że jak chcesz to można, oczywiście zasługa i trenera, zawodników i działaczy. Gratuluję!