Brązowy Butkiewicz

Podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie w wadze do 91 kg. reprezentant KS Boxing Team Chojnice, Sebastian Butkiewicz - zdobył medal brązowy.

Sensacyjna wygrana Sebastiana Butkiewicza w pojedynku z dwukrotnym wicemistrzem Europy, Cezarym Samełko - przyniosła mu medal brązowy.

Do walki, mimo ogromnego doświadczenia rywala, Sebastian Butkiewicz przystąpił bez kompleksów. Walka była zacięta i widowiskowa, jednak przerwana została w trzeciej rundzie dyskwalifikacją Cezarego Samełki. W ten sposób Butkiewicz  został kolejnym, po Sandrze Rybakowskiej, medalistą Mistrzostw Polski, zdobywając medal brązowy. Gdyby nie odniesiona kontuzja z pewnością powalczyłby o jeszcze lepszy wynik, a tak zmuszony został do rezygnacji z dalszych pojedynków.

gruchalateam.com

1. 8 marca 2010  20:13   przestań siać zamęt moze ...   anonim

przestań siać zamęt moze powiesz ilu startowało w kategorii gdzie Lewy boksował albo moze lepiej osa ten to wogóle dał popis

0
    0
  2. 8 marca 2010  19:57   W tej kategorii startowało ...   brąz

W tej kategorii startowało 14 zawodnikow podczas Mistrzostw polski!!! oraz ok 100 w eliminacjach.

0
    0
  3. 8 marca 2010  13:37   medal   kibic

mam pytanie, czy znowu w tej kategorii wagowej startowało aż 4 zawodników? Prawdopodobnie też wówczas był zdobył medal.